FURNITURE / Sofas / Sofa for two 7563304
nr 756 3304
SOFA FOR TWO
19th century, wear.
1800-tal
Condition: slitage
700
SEK 1600
Monday April 30 2012
at 19:31:56
400 kr
150 kr
250 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.300 kr